Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Bottom
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Top
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrıs Tüp Bebek Side Menu Middle
Kıbrısta Tüp Bebek Photo Frame
Kıbrısta Tüp Bebek Button
Devamı
Başarı Hikayeleri

Copyright © 2013 Gyno Life Tüp Bebek
Designed & Powered by Ata Bilişim and Medialife
Adres: Ragıp Kenan Sok. No:8, Taşkınköy - Lefkoşa / KKTC
Tel: +90 533 850 5433
e-Mail: info@ivflife.pro
Öncelikle bana yaşatmış olduğunuz bu mutluluk için hepinize çok teşekkür ediyorum. Merkezinizin ilk hastası olmaktan ayrıca çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.Mühim olan merkezin yeni olması değil ekibin tecrübeli olmasıdır.Doğru karar verdiğimden doğru adreste olduğumdan hiç şüphem olmadı.İnşallah yavrumu kucağıma aldığımda da sizlerle bu mutluluğumu paylaşacağım..

Dr.Serhat Bey'e verdiği sonsuz güven için,Nevin Hanım'a gösterdiği sıcaklık ve destek için,ulaşım ve konaklamada bizi büyük stresten kurtaran ,herşeyimizle ilgilenen Gökhan Bey'e ayrıca çok çok teşekkür ediyorum.

Kıbrıs'ta bulunduğumuz süre içerisinde kendimizi bir aile sıcaklığı içinde bulduk ve tatil havasında geçen tedavi sürecimiz sayenizde başarıyla tamamlandı.İyi ki varsınız.Çok çok teşekkürler..
Hamide - Volkan Çatak
Ankara

Merhaba Gyno-Life Ekibi

Doktorum Dr.Hayat İzel ve sizlere minnettarım.Sayenizde artık ben de anne olacağım.Çok deneme yaptık çok yorulduk.Ben bunları teker teker burada yazmayacağım.Doktorum Hayat Beyin de dediği gibi geçmişi unutup önümüzdeki günlerin hayaliyle yaşayacağım.Bebeğimin kalp atışlarını dinledik.O kadar mutlu olduk ki anlatamayız.Biz artık 3 kişiyiz.:
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum..


Hatice Ergitürk
Gazimağusa
Gynolife ekibine

Başarı ekip işidir.Bu mutluluğumuzun mimarı sizlersiniz.Tedavimin başından sonuna göstermiş olduğunuz özen,titizlik ve hassasiyet beni çok özel hissettirdi.Sanki hepiniz seçilmiş kişilersiniz.Herkes işini çok iyi biliyor ve çok profesyonel çalışıyor.Öncelikle sevgili oktorum Münür Bey'eve tüm ekibinize çok teşekkür ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum.

İ. Sacide Temizel
İ. Sacide Temizel
Girne
Başarı hikayalerinde benim de hikayemi yazmamı istediğiniz için çokteşekkür ederim. Biz 6 yıllık evliliğimize  8 tüpbebek denemesi,5 aşılama sığdırmış,manevi olarak yıpranmış,maddi olarak da tükenmiş bir çiftiz..Geldiğimiz yer İstanbul,gittiğimiz heryer...Bu son adres deyip geldik size.. Daha önceki gerekli-gereksiz ameliyatlarımın şansımı düşürmesini mi,gebelik ümidiyle beklediğim test gününde her seferinde yıkıldığımımı anlatsam?Benim yaşadıklarımı yaşayan eminim bizi çok daha iyi  anlayacaktır. Herkes tüpbebekçi olabilir ancak herkes başarılı olamaz.. Kısacası biz size tükenmiş olarak geldik..Son çare dedik.son deneme dedik.Bu ''SON'' bizim hayatımızın gidişatını belirleyecekti.. Bu ''SON'' un bizim için ''mutlu son'' olacağını öğrendiğimiz gün tam roman olurdu emin olun.O gün çalışamadık,hiçbirşeye konsantre olamadık,mutluluktan bi ağladık,bi güldük sonra yine ağladık..Ve o gün biz yemek dahi yemeği unutmuşuz.Size ne kadar çok teşekkür etsek az..Dr.Serhat Beye,Nevin Hanıma,,Hanze Hanıma,Nigar Hemşireye,Tarkan Beye ve Gökhan Beye çok teşekkür  ediyoruz..

Bu arada Acapulco Otel'i herkese tavsiye ediyorum.Yavrumuza kavuştuğumuzda bu sefer tatil için geleceğiz.Tabiki sizleri de ziyaret edeceğiz..


Herşey gönlünüzce olsun..
Başarılarınızın devamını diliyoruz....

S.T.
İstanbul
Konaklama ve Transfer
İşlem süresince yaşayabileceğiniz her türlü stresi beş yıldızlı anlaşmalı otelimizin rahatlığı ve konforu ile azaltıp, KKTC'nin eşsiz dağ ve deniz manzarasından faydalanarak aynı zamanda bir tatil imkanı bulabilirsiniz.
SSS